Ынтымақтастық туралы меморандум

Бүгін Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетімен келісімге қол қойылды.

Басқарма төрағасы-ректор Е.Б.Сыдықов және Астана қаласы «№30 мектеп-гимназия» ШЖҚ МКК атынан директор Досмагамбетова К.Т.

Келісім-шарттың мәні «№30 мектеп-гимназия» және ЕҰУ профессорлық-оқытушылық құрамының күш-жігерін үйлестіру болып табылады. Л.Н.Гумилев

студенттердің мектепке дейінгі, үздіксіз орта және орта арнаулы білім алуын қамтамасыз ету, білім беру ұйымдарының оқытушыларына ғылыми-әдістемелік

көмек көрсету, студенттердің педагогикалық тәжірибесін жетілдіру, сондай-ақ педагогикалық процестің тиімділігі мен сапасын арттыру мақсатында Л.Н.

Гумилев атындағы ЕҰУ студенттерінің және Астана қаласындағы «№30 мектеп-гимназия» мұғалімдеріне көмек көрсету.

Ынтымақтастық туралы меморандум Ынтымақтастық туралы меморандум