📣📣📣Ағымдағы жылғы 26 тамызы мен 6 қыркүйегі аралығында елорда аумағында ”АБАЙЛАҢЫЗ-БАЛАЛАР!” республикалық акциясы өткізіледі.🚸

Жаңа оқу жылы қарсаңында жолдарда оқушылардың пайда болуы туралы ескертеміз.📚👧🏼👦

Ағымдағы жылдың елордада кәмелетке толмағандардың қатысуымен 123 жол-көлік оқиғасы тіркелді.​
Жол-көлік оқиғаларының негізі себептері жүргізушілер мен жаяу жүргіншілердің жол ережелерін сақтамауы, сондай-ақ жолда ұқыптылық пен қырағылықты жоғалту болып табылады.
Бұл ретте көлік жүретін бөліктің белгіленбеген орындарда қиылысуы неғұрлым жиі кездесетін бұзушылық болып қала береді.🚷🚷🚷

Жолда сақтық шараларының қажеттігі туралы, сонымен қатар балалармен жол қауіпсіздік ережелерін​ сақтау қажеттігі жөнінде түсіндірулер жүргізу туралы хабарлаймыз.

Сізге деген қамқорлықпен Астана қаласының Полиция департаменті.

📣📣📣 С 26 августа по 6 сентября т.г. на территории города проводится республиканская акция «ВНИМАНИЕ-ДЕТИ!» 🚸

В преддверии нового учебного года предупреждаем о появлении на дорогах города школьников. 📚👦👧🏼

В текущем году в столице зарегистрировано 123 дорожно-транспортных происшествия с участием несовершеннолетних.
Основными причинами произошедших ДТП являются несоблюдение водителями и пешеходами Правил дорожного движения, а также потеря внимательности и бдительности на дороге.
При этом наиболее распространением нарушением остается пересечение проезжей части вне установленных местах.🚷🚷🚷

Уведомляем о необходимости увеличения бдительности на дорогах, а так же проведение беседы с детьми о необходимости строго соблюдать правила дорожного движения.

С заботой о Вас, Департамент полиции г.Астана

безымянный.png

”АБАЙЛАҢЫЗ-БАЛАЛАР!” республикалық акциясы / Республиканская акция «ВНИМАНИЕ-ДЕТИ!» ”АБАЙЛАҢЫЗ-БАЛАЛАР!” республикалық акциясы / Республиканская акция «ВНИМАНИЕ-ДЕТИ!»