Білуге тиіс тұлғалар: Үсенбай Жансұлтан Мирамтайұлы

Үсенбай Жансұлтан Мирамтайұлы
- 2011-2015 жж. аралығында МКҚК Астана қ. білім басқармасының гуманитарлық колледжінде «Мектепке дейінгі және жалпы орта мектептегі музыка пән мұғалімі» мамандығы бойынша білім алды.
- 2016-2019 жж. Ы. Алтынсарин атындағы Арқалық мемлекеттік педагогикалық институтында «Музыкалық білім беру» мамандығы бойынша білім алды.
- 2015-2016 жылдары Отан алдындағы әскери борышын өтті.
- 2019 жылдан бастап №30 мектеп –гимназияда музыка және көркем еңбек пәндері мұғалімі ретінде 1-9 сыныптарда жұмыс атқаруда.
- 2020 жылы «Педагог-модератор» квалификациясын алды.

- Алғыс хат: «Білім беруді сандық трансформациялау» атты тамыз конференциясында спикер болды,2020 ж

- Алғыс хат:ҚР-сы Тәуелсіздігінің 30- жылдығына арналған білім беру ұйымдарының әкелер мен жасөспірімдері арасында өткен «Рахмет саған,туған ел!» атты қалалық патриоттық әндер байқауына белсене қатысқаныңыз үшін алғысымызды білдіреміз. 13.12.2021 ж

- «Музыка пәнің үздік педагогі-2021» Диплом II. Төсбелгі –Білім саласында қосқан айрықша еңбегі үшін «Қазақстан Республикасы Тауелсіздігіне 30 жыл» атты төсбелгісімен марапатталды және куәлік берілді.

- Сертификат: ИПК «AKBULAKACADEMY» серия № 1331. 2021 выдан в рамках курсов повышения квалификации руководящих работников образования РК по программе «Организация и управление в общеобразовательных школах в РК в условиях внедрения обновленного содержания образования»

- Диплом ҚР-сы Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған « Ұлы даланың жеті қыры» атты Республикалық бейнелеу өнері және сәндік- қолданбалы өнер көрме байқауында «Шебер» номинациясымен марапатталалды, 2021 жыл желтоқсан.

- Алғыс хат : Ұлттық құндылықтарды насихаттау мақсатында,тұңғыш рет музыка пәні ұстаздары арасында өткізіліп отырған I – «АЛТЫН АДАМ» байқауына өнер көрсетіп,атсалысқаны үшін.

- Алғыс хат : Балалар жылы аясында елордалық жас дарындылардың мәдени және шығармашылық әлеуетін насихаттау мақсатында балалар мен жасөспірімдер арасында өткізілген XV «Шаттық 2022» қалалық байқауының жоғарғы деңгейде өткізілуі мен ұйымдастырылуына қосқан үлесіңіз үшін.

- «Приемы изобразительной деятельности на занятиях по графике и композиции», БАҰО «Өрлеу», 2019 ж.

- ҚР орта білім мазмұнын жаңарту шеңберінде «Көркем еңбек» пәні бойынша педагог кадрлардың біліктілігін арттыру білім беру бағдарламасы бойынша оқу курсын аяқтады,БАҰО «Өрлеу» ,2020 ж.

- №2 өнер мектебіне 15 жыл толуына орай арналған «Білім беру мен тәрбиенің заманауи тұжырымдамасын жаңғыртудағы қосымша білім беру мекемесінің рөлі» аты семинар -практикумға қатысты, Республикалық қосымша білім беру оқу-әдістемелік орталығы, 2020 ж.

- Жас ұрпақты адамгершілік, отбасылық , рухани құндылықтарға тәрбиелеу мақсатында «ASIA EDUCATION» Халықаралық даму орталығымен ұйымдастырылған өткізілген республикалық «Мерейлі отбасы» бағыты бойынша өз отбасын көркемсуретте бейнелеп, «Мен және менің отбасым» атты байқауында ІІІ орын алғаны үшін диплом Еркінбек Батырхан, 2019 ж.

- Қазақтың ұлы ақыны Абай Құнанбайұлының шығармашылығына арналған дәстүрлі 175 жылдық мерейтойына орай өткізілген «ASIA EDUCATION» Халықаралық даму орталығымен ұйымдастырылған республикалық «Ұлы халықтың – ұлы АБайы» атты байқауында «Абай әні» номинациясы бойынша «Көзімнің қарасы» тақырыбында ең үздік танылып, бас жүлдені жеңіп алған Санатаева Жансая, 2020 ж.

- «Жұлдызың жансын!»атты қашықтықтан өткізілген республикалық байқауында жүлделі ІІ орын алғаны үшін диплом Айдарова Малика, 2020 ж.

- Диплом 1 степени Оңдасын Нұрдаулет в Республиканском конкурсе рисунков, фоторисунков, компьютерной графики и ручных поделок «День Знаний». Республиканский центр развития «WorldofBest»,Алматы, октябрь 2021 г.

- Диплом 1 степени Качанов Растислав в Республиканском конкурсе рисунков, фоторисунков, компьютерной графики и ручных поделок «Моя семья». Республиканский центр развития «WorldofBest», Алматы, ноябрь 2021г.

Білуге тиіс тұлғалар: Үсенбай Жансұлтан Мирамтайұлы Білуге тиіс тұлғалар: Үсенбай Жансұлтан Мирамтайұлы