🎨🖼️🎨🖌️  "Қатыгездік пен зорлық-зомбылықсыз балалық шақ" ақпараттық науқаны аясында 1-5 сыныптар арасында "түстегі үйлесімділік, жан дүниесіндегі үйлесімділік, өмірдегі үйлесімділік" шығармашылық қолөнер байқауы жарияланды. Біздің мектептің оқушылары байқауға шығармашылықпен қарады, түрлі материалдардан: қағаздан, табиғи материалдан, матадан, былғарыдан, жіптен, моншақтардан, шыныдан жасалған қолөнер бұйымдары ұсынылды. Қиялдың ұшуы, түстердің жарықтығы, балаларымыздың шығармашылығы таң қалдырды. Байқауға 2Б,Д,3Б,В,5А,Б,В,Г,Д,Е,Ж сынып оқушылары қатысты. Қатысушыларға керемет жұмыстары үшін рахмет!

🎨🖼️🎨🖌️ В рамках информационной кампании «Детство без жестокости и насилия» среди 1-5 классов объявлен конкурс творческих поделок «Гармония в цвете, гармония в душе, гармония в жизни».
Учащиеся нашей школы творчески подошли к конкурсу, были представлены поделки из различных материалов: бумаги, природного материала, ткани, кожи, ниток, бисера, стекла. Полет фантазии, яркость цветов, креативность наших детей удивила. В конкурсе приняли участие учащиеся 2Б,Д,3Б,В,5А,Б,В,Г,Д,Е,Ж классы. Спасибо участникам за прекрасные работы!

Конкурс творческих поделок «Гармония в цвете, гармония в душе, гармония в жизни» Конкурс творческих поделок «Гармония в цвете, гармония в душе, гармония в жизни»