👨‍⚕️ 2023 жылғы 20 қарашада Астана қаласы әкімдігінің № 30 мектеп-гимназиясында "СӨС қалыптастыру орталығының" өкілдері 7 сынып оқушыларымен "қант диабетінің, дұрыс тамақтанудың алдын алу", "ЖРВИ, ВГ, АИТВ/ЖИТС жұқпалы ауруларының алдын алу"тақырыбында әңгіме өткізді. Әңгіме барысында оқушыларға зиянды әдеттер ( темекі, вап, энергетикалық сусындар, алкоголь және т.б.), олардың ағзаға зиянды әсері мен салдары туралы ақпарат берілді. Сондай-ақ оқушыларға денсаулықты нығайту, азық-түлікті дұрыс пайдалану және спортпен шұғылдану туралы кеңестер берілді.

👨‍⚕️ 20 ноября 2023 года в Школе-гимназии № 30 акимата города Астаны представители «Центра формирования ЗОЖ» провели беседу с учащимися 7 классов на тему «Профилактика сахарного диабета, здорового питания», «Профилактика инфекционных заболеваний ОРВИ, ВГ, ВИЧ/СПИД». В ходе беседы учащимся дана информация о вредных привычках ( употребление сигарет, вейпов, энергетических напитков, алкоголя и т.д.), об их пагубном влиянии на организм и последствиях. А так же ученикам даны советы об укреплении здоровья, правильное употребления продуктов питания и занятия спортом.

whatsapp_image_2023-11-22_at_19.30.57_1.jpeg

whatsapp_image_2023-11-22_at_19.30.56.jpeg

whatsapp_image_2023-11-22_at_19.30.56_1.jpeg

Беседа с учащимися 7 классов на тему «Профилактика сахарного диабета, здорового питания», «Профилактика инфекционных заболеваний ОРВИ, ВГ, ВИЧ/СПИД» Беседа с учащимися 7 классов на тему «Профилактика сахарного диабета, здорового питания», «Профилактика инфекционных заболеваний ОРВИ, ВГ, ВИЧ/СПИД»