Пришкольный лагерь "Көңілді балақай" / Мектепішілік лагері "Көңілді балақай"

🙂  20.06.2023 Мектеп лагерінің екінші күні көңілді би жаттығуынан басталды.
Таңертеңгілік жаттығуларынан кейін командалар «Ертегілер әлемінде» ойын-сауық викториналарын өткізді, онда балалар өздерінің білімдерін, тапқырлықтарын және ұшқыр ойларын көрсетті. Қалалық кітапхананың өкілі де келіп, балалармен әңгімелесіп, балалар кітаптары тақырыбында ойын жүргізді.

🙂  20.06.2023 года Второй день пришкольного лагеря начался с веселой танцевальной зарядки.
После утренней разминки в отрядах были проведены развлекательные викторины «Дорога к сказкам», где дети показали свои знания, смекалку и быстрое мышление. Так же пришла представитель городской библиотеки провела с детьми беседу и игры по тематике детских книг.
Отряды пришкольного лагеря, под руководством вожатых посетили кинотеатр «Aru», где проходил кинопоказ фильма «Трансформеры».

#летовдопобразовании2023, #жаз_қосымшабілімберу2023, #Zhazqosymshabilim2023

📹📷:

Пришкольный лагерь "Көңілді балақай" / Мектепішілік лагері "Көңілді балақай" Пришкольный лагерь "Көңілді балақай" / Мектепішілік лагері "Көңілді балақай"