Пришкольный лагерь "Көңілді балақай" / Мектепішілік лагері "Көңілді балақай"

🙂 19 маусым мектепішілік “Көңілді балақай” лагерінің 2 ауысымы ашылды. Таңғы жаттығудан соң жасақтарда танысу ойындары, жасақ аты мен ұранын құрастырып, дайындалды.
Кейін Әл-Фараби атындағы оқушылар сарайында “Ғажайып әлем” атты қызықты бағдарламаға куә болды.

🙂 19 июня в пришкольном лагере «Көңілді балақай» стартовал 2 сезон. После утренней зарядки ребята в своих отрядах придумали название и девиз своего отряда, играли в игры на сплочение команды. После отправились во дворец школьников имени Әл-Фараби на ярмарку чудес. Развлекательная и познавательная программа, флешмоб, тематические конкурсы наполнили деток бесконечным смехом и радостью.

#летовдопобразовании2023, #жаз_қосымшабілімберу2023, #Zhazqosymshabilim2023

📹📷:

Пришкольный лагерь "Көңілді балақай" / Мектепішілік лагері "Көңілді балақай" Пришкольный лагерь "Көңілді балақай" / Мектепішілік лагері "Көңілді балақай"