Пришкольный лагерь "Көңілді балақай" / Мектепішілік лагері "Көңілді балақай"

09.06.2023 ж. Мектепішілік “Көңілді балақай” лагері Әл-Фараби атындағы оқушылар сарайында өткен “Ғажайып жәрмеңкесіне” қатысып, керемет көңіл-күймен қайтты. Бірінші аялдамада қасқыр меня қоян мультфилмін көрді. Екінші аялдамада ойын-сауық танымды бағдарлама, флешмоб, тақырыптық конкурстар болса, үшінші аялдамада шытырман вертуалды әлеміне куә болды.

Пришкольный лагерь «Көңілді балақай” побывали на Ярмарке чудес во дворце школьников имени Әл-Фараби.
На первой остановке ребята посмотрели мультфильм Ну, погоди в современном стиле.
Вторая остановка развлекательная и познавательная программа, флешмоб, центр тематических конкурсов.
Последняя остановка- виртуальный мир приключений.

#летовдопобразовании2023, #жаз_қосымшабілімберу2023, #Zhazqosymshabilim2023

Пришкольный лагерь "Көңілді балақай" / Мектепішілік лагері "Көңілді балақай" Пришкольный лагерь "Көңілді балақай" / Мектепішілік лагері "Көңілді балақай"