Астана қаласы бойынша Алматы ауданының прокуратурасымен 8-9 сынып оқушылары арасында әңгімелесу өткізілгендігі туралы ақпарат

Астана қаласы бойынша Алматы ауданы прокурорының көмекшісі А.Б. Қожахметова профилактика жөніндегі менеджер Б. А. Сәрсекеевамен және ТЖ жөніндегі меңгеруші Г. И. Ногербекпен, мектеп психологы Г. К. Мякушкомен бірлесіп "Есірткі мен психотроптық заттардың заңсыз айналымы" тақырыбында әңгіме жүргізді. Әңгіме барысында оқушылар өз сұрақтарына жауап алып, бейнеролик көрді.

Информация о проведения беседы среди учащихся в 8-9-х классах школы – гимназии № 30 прокуратурой района Алматы по городу Астана

Помощником прокурора района Алматы по городу Астана Кожахметовой А.Б. совместно с менеджером по профилактике Сарсекеевой Б.А., и завучем по ВР Ногербек Г.И., психологом школы Мякушко Г.К. проведена беседа на тему: «Незаконный оборот наркотиков и психотропных веществ». В ходе беседы учащиеся получили ответы на свои вопросы и просмотр видеоролика.

whatsapp_image_2023-05-26_at_20.32.48_1.jpeg

whatsapp_image_2023-05-26_at_20.32.48_2.jpeg

"Есірткі мен психотроптық заттардың заңсыз айналымы" тақырыбында әңгіме 8-9 сынып "Есірткі мен психотроптық заттардың заңсыз айналымы" тақырыбында әңгіме 8-9 сынып