"Судағы қауіпсіздік" тақырыбында әңгімелер 7- сынып

Астана қаласы бойынша Алматы ауданының ТЖБ 7- сынып оқушылары арасында әңгімелесу өткізгендігі туралы ақпарат

Аға инженер, азаматтық қорғау лейтенанты Р. Т. Сериков алдын алу жөніндегі менеджер Б.А. Сарсекеевамен және ТЖ жөніндегі меңгеруші Г. И. Ногербек 7- сынып оқушылары арасында "Судағы қауіпсіздік" тақырыбында әңгімелер өткізді. Әңгіме барысында оқушылар өз сұрақтарына жауап алып, іс жүзінде қалай құтқару керектігін үйренді.

Информация о проведения беседы среди учащихся в 7-х классах школы – гимназии №30 УЧС района Алматы по городу Астана

Старшим инженером лейтенантом гражданской защиты Сериковым Р.Т. совместно с менеджером по профилактики Сарсекеевой Б.А., и завучем по ВР Ногербек Г.И. провели беседы среди учащихся 7-х классов на тему: «Безопасность на воде». В ходе беседы, учащиеся получили ответы на свои вопросы и на практике научились как спасать.

whatsapp_image_2023-05-26_at_20.32.47.jpeg

whatsapp_image_2023-05-26_at_20.32.47_1.jpeg

"Судағы қауіпсіздік" тақырыбында әңгімелер 7- сынып "Судағы қауіпсіздік" тақырыбында әңгімелер 7- сынып