"Оқуға құштар мектеп – оқуға құштар ұлт" жоба

Кітап көрмесі: Жаңа кітаптар

"Оқуға құштар мектеп – оқуға құштар ұлт" жобасын іске асыру аясында №30 мектеп-гимназиясының кітапханасы біздің кітапханаға келіп түскен жаңа кітаптар ұсынылған бейнеролик ұсынады. Бұл бағдарламалық шығармалар, қазақ және шетел әдебиеті классиктерінің, заманауи жазушылардың кітаптары. Бұл барлық жастағы оқырмандарды қызықтыратын кітаптар. Оқыңыз, уақытты пайдалы және көңілді өткізіңіз!

В рамках реализации проекта «Оқуға құштар мектеп – оқуға құштар ұлт» библиотека школы-гимназии №30 представляет видеоролик, в котором представлены новые книги, поступившие в нашу библиотеку. Это программные произведения, книги классиков казахской и иностранной литературы, современных писателей. Это книги, которые заинтересуют читателей всех возрастов. Читайте, проводите время с пользой и удовольствием!

#әдістемелікорталық
#методическийцентр
#ОқуғаҚұштарМектеп
#Білімбасқармасы