“Қазақ тілі мен әдебиеті пәні” бірлестігінің онкүндігі басталды

Бүгін, 09-16 наурыз аралығында “Қазақ тілі мен әдебиеті пәні” бірлестігінің онкүндігі басталды.
Тақырыбы: Қазақ тілі мен әдебиеті - ұлттық құндылық көзі.
Мақсаты: Қазақ тілі мен әдебиеті сабақтарында заманауи тәсілдерді қолдана отырып,оқушылардың пәнге деген қызығушылықтарын арттыру.
Міндеттері:
1. Қоғамдастық аясында өзекті мәселелер бойынша тәжірибе алмасу;
2. Қазақ тілі мен әдебиеті пән сабақтарында тиімді тәсілдерді қолдана отырып,оқушыларды сабаққа қызықтыру;
3. Сыныптан тыс жұмыстарда мерейтой иелері-ақын-жазушылардың шығармаларын насихаттау, ұлттық құндылық ретінде оқушылардың бойына сіңіру.

Сегодня, с 09 по 16 марта, началась декада объединения “Казахский язык и литература”.
Тема: Казахский язык и литература - источник национальной ценности.
Цель: повышение интереса учащихся к предмету на уроках казахского языка и литературы с использованием современных подходов.
Задачи:
1. обмен опытом по актуальным вопросам;
2. привлечение учащихся к занятиям с использованием эффективных подходов на уроках казахского языка и литературы;
3.пропаганда произведений юбиляров-поэтов-писателей во внеклассной работе, привитие учащимся как национальной ценности.

Видеоhttps://www.instagram.com/reel/CpjhGqkozNG/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

whatsapp_image_2023-03-09_at_18.18.18.jpeg

whatsapp_image_2023-03-09_at_18.18.19_1.jpeg

whatsapp_image_2023-03-09_at_18.18.19.jpeg