"Оқуға құштар мектеп – оқуға құштар ұлт" жобасын іске асыру аясында №30 мектеп-гимназиясының кітапханасы «Арулар, асыл жандар» кітаптарына шолу ұсынады. Қыздар, әйелдер туралы кітаптар. Ақылды және батыл, мейірімді және жұмсақ, күресуге және жеңуге, құлап, көтерілуге, өзін және жақындарын қорғауға қабілетті әйелдер туралы шабыттандыратын кітаптар,кітаптар әрқашан қалаған нәрсеге қол жеткізетін керемет қыздар туралы, анаға, әжеге деген сүйіспеншілік туралы нәзік әңгімелер.

В рамках реализации проекта «Оқуға құштар мектеп – оқуға құштар ұлт» и в преддверии Международного женского дня 8 марта библиотека школы-гимназии №30 представляет видеообзор книг «Нежный образ за страницами книг». Книги о девочках, девушках, женщинах.
Вдохновляющие книги о женщинах, умных и смелых, хрупких и нежных, способных бороться и побеждать, падать и подниматься, защищать себя и своих близких, не теряя при этом способности любить и дарить свою любовь тем, кто ей дорог, книги о чудесных девочках, которые всегда добьются того, чего захотят, нежные истории о любви к маме, бабушке.

#әдістемелікорталық
#методическийцентр
#ОқуғаҚұштарМектеп
#Білімбасқармасы