Педагогтардың шығармашылық өзін-өзі тануын және кәсіби өсуін ынталандыру, елорда мектептерінің жетекшілері мен мұғалімдерінің инновациялық тәжірибесін зерделеу және тарату мақсатында «Астана дарыны» дарынды балалар мен дарынды жастарды анықтау және қолдау орталығы 2022 жылғы 14 желтоқсанда «Педагогикалық идеялар фестивалі» республикалық байқауының қалалық кезеңі. Жыл сайын бұл байқауға біздің мұғалімдер қатысады. Мектептен 13 мұғалім қатысып, 7 мұғалім ІІ турға өтті.
Әріптестерімізді жетістіктерімен құттықтаймыз, олар 30 мектептің қазынасына жүлде әкелді!
Гой Н.А, орыс тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі -1 орын
Бегимова А.Е., бастауыш сынып мұғалімі -1 орын
Смагулова А.Е., бастауыш сынып мұғалімі -3 орын
Султанова М.К., орыс тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі – грамота
Балабанова О.Л, биология пәнінің мұғалімі – грамота

Әріптестер жарайсындар! Республикалық кезең алдында қатысушыларымызға алдағы уақытта да жеңістер тілейміз.

Директордың бейіндіқ оқыту жөніндегі орынбасары Арыстанова С.Ж

С целью стимулирования творческой самореализации и профессионального роста педагогов, изучения и распространения инновационного опыта руководителей и учителей школ столицы, Центр по выявлению и поддержке одаренных детей и талантливой молодежи «Астана дарыны» 14 декабря 2022 года провел городской этап республиканского конкурса «Фестиваль педагогических идей». В данном ежегодном конкурсе от школы приняли участие 13 учителей, 7 учителей прошли во второй тур.
Поздравляем наших коллег с достижениями, они принесли в копилку 30 школы призовые места!
Гой Н.А, учитель русского языка и литературы -1 место
Бегимова А.Е, учитель начальных классов -1 место
Смагулова А.Е, учитель начальных классов -3 место
Султанова М.К, учитель русского языка и литературы -грамота
Балабанова О.Л, учитель биологии -грамота

Коллеги вы большие молодцы, так держать! Впереди республиканский этап, пожелаем нашим участникам дальнейших побед.

Зам .директора по ПО Арыстанова С.Ж

png_20221107_112909_0000.png

Итоги городского этапа республиканского конкурса «Фестиваль педагогических идей» Итоги городского этапа республиканского конкурса «Фестиваль педагогических идей»