📗📗📗 Сегодня 27 июня - девятый день в пришкольном лагере “Көңілді балақай” начался с активной утренней зарядки. Затем дети просмотрели представление в 3 D формате. Ребятам очень понравилось. После просмотра каждый поделился своими впечатлениями.Также был проведен «День Нептуна». Дети приняли участие в эстафетах,после которых начались обливашки.Все остались довольны.

📗📗📗 Бүгін, 27 маусым, «Көңілді балақай» мектеп жанындағы лагерьдегі тоғызыншы күн белсенді таңғы жаттығулармен басталды. Содан кейін балалар 3D форматындағы қойылымды тамашалады. Балаларға қатты ұнады. Көргеннен кейін барлығы өз әсерлерімен бөлісті, сонымен қатар «Нептун күні» өткізілді. Балалар эстафеталық жарыстарға қатысты, содан кейін барлығы қуанды.

Видеоhttps://www.instagram.com/p/C8t6_IGIJ-e/?utm_source=ig_web_copy_link

27 маусым, «Көңілді балақай» мектеп жанындағы лагерьдегі тоғызыншы күн белсенді таңғы жаттығулармен басталды. 27 маусым, «Көңілді балақай» мектеп жанындағы лагерьдегі тоғызыншы күн белсенді таңғы жаттығулармен басталды.