Активити –игра «Мой Независимый Казахстан» в 10 «В» классе

«Менің Тәуелсіз Қазақстаным»

"Оқуға құштар мектеп" жобасы аясында ел тарихына құрметпен қарауға тәрбиелеу, тұлғалық қасиеттерді, сыни тұрғыдан ойлауды дамыту мақсатында және Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күнін мерекелеу аясында №30 мектеп-гимназиясының кітапханасында 10 сынып оқушыларына арналған "Менің тәуелсіз Қазақстаным" атты іс-шара өткізілді. Қатысушылар "Кітапты тап", "Сөзге реакция", "Суреттермен Worksheet" байқауларына белсенді қатысты, викторина сұрақтарына жауап берді, мақал-мәтелдер жинады. Өз пікірлерінде балалар ойынның барлығына ұнағанын, ойнағанды, өз білімдерін көрсетуді, жаңа нәрсені үйренуді ұнататынын айтты.

Кітапханада 30 кітап қойылған" Тәуелсіздік-мәңгілік құндылықтар " атты тақырыптық көрме ұйымдастырылды.​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​

​ «Менің Тәуелсіз Қазақстаным»

В рамках проекта «Оқуға құштар мектеп», в целях воспитания уважительного отношения к истории страны, развития личностных качеств, критического мышления и в преддверии празднования Дня Независимости Республики Казахстан в библиотеке школы-гимназии №30 было проведено мероприятие «Менің Тәуелсіз Қазақстаным» для учащихся 10 класса. Учащиеся активно участвовали в конкурсах: «Угадай книгу», «Реакция на слово», «Worksheet с картинками», отвечали на вопросы викторины, складывали пословицы. В своих отзывах ребята сказали, что игра всем понравилась, им понравилось играя, показывать свои знания, узнавать что-то новое.

В библиотеке была оформлена тематическая выставка «Тәуелсіздік - мәңгілік құндылықтар», на которой экспонировалось 30 книг.

#ОқуғаҚұштарМектеп

#ӘдістемелікОрталық

#Білімбасқармасы

#ШкольныебиблиотекигАстана