Проект "Оқуға құштар мектеп" / "Оқуға құштар мектеп" жоба

"Оқуға құштар мектеп" жобасы аясында № 30 мектеп-гимназиясының кітапханасында үшінші сынып оқушыларына арналған "Біз ертегілерді білеміз" атты іс-шара өткізілді. Кітапханашымен бірге балалар ертегі әлеміне саяхат жасады. Біздің жас оқырмандарымыз викторина сұрақтарына қызу жауап берді, ертегі кейіпкерлерінің есімдері бойынша ертегілердің аттарын анықтады, тапсырмаларды орындады. Балалар жақсы білім көрсетіп, сұрақтарға қуана жауап берді. Барлығы іс-шараға белсенді қатысып, ертегілерді жақсы білетіндіктерін көрсетті, кітапханада уақытты тиімді өткізді.
Кітапханада «Ертегілер әлемі» атты кітап көрмесі ұйымдастырылды.

В рамках проекта «Оқуға құштар мектеп» в библиотеке школы-гимназии №30 были проведены мероприятия «Мы знаем сказки» для учащихся третьих классов. Вместе с библиотекарем дети отправились в путешествие по сказочному миру. Наши юные читатели с азартом отвечали на вопросы викторины, по именам сказочных персонажей определяли названия сказок, выполняли задания. Ребята показали хорошие знания и с удовольствием отвечали на вопросы. Все активно участвовали в мероприятии, показали отличное знание сказок, с пользой провели время в библиотеке.
В библиотеке была оформлена книжная выставка "Мир сказок».

#ОқуғаҚұштарМектеп
#ӘдістемелікОрталық
#Білімбасқармасы
#ШкольныебиблиотекигАстана