«Оқуға құштар мектеп» \ «Читающая школа»

«Оқуға құштар мектеп» бағдарламасы аясында №30 мектеп-гимназиясының кітапханасында бірінші сынып оқушыларымен «Кітапханамен таныстыру» тақырыбында кездесулер өткізілді, оның барысында балалар кітапханадағы тәртіп Ережелерімен, кітаптармен жұмыс істеу қағидаларымен танысты, ертегілер бойынша викторина сұрақтарына белсенді жауап берді.

В рамках программы «Читающая школа» в библиотеке школы-гимназии №30 были проведены встречи с первоклассниками на тему «Знакомство с библиотекой», в ходе которых дети ознакомились с правилами поведения в библиотеке, правилами обращения с книгой, активно отвечали на вопросы викторины по сказкам.

#ОқуғаҚұштарМектеп
#ӘдістемелікОрталық
#Білімбасқармасы
#ШкольныебиблиотекигАстана