#10junezhazgydemalys
📌13.06.2024 г. Девятый день лагеря начался с традиционной утренней зарядки. После этого каждый руководитель в своем отряде провел беседу на тему «Экология», посмотрели мультфильмы об экологии и нарисовали рисунки. Лучшие рисунки были награждены грамотами. После дети посетили «3Д фильм» в школьном актовом зале. Детям понравилось было очень весело и одновременно это было очень завораживающее. По окончаний просмотра «3Д фильма» дети показали в своих отрядах мастер классы по работе с нитками, с глиной, красками.

#10junezhazgydemalys
📌2024 жылдың 13 маусымында лагерьдің тоғызыншы күні дәстүрлі таңғы жаттығулармен басталды. Одан кейін лагерь жетекшілері “Экология” тақырыбында балаларға түсіндірме жұмыстарын жүргізді. Кейін балалар мультфильм көріп, сурет салды. Ең үздік суреттерге қазылар алқасы өз бағаларын беріп, мақтау грамоталарын табыстады. Мектептің акт залында “3Д фильмі” өтті. Лагерь қатысушыларына өте қызықты болды. Сосын барлығы өз отрядтарына барып, сол жерде жіптен, глинадан, бояудан мастер класс көрсетті. Бүгінгі күн осылайша керемет және көңілді өтті.

Видео:  https://www.instagram.com/reel/C8UG4g0MA7g/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

2024 жылдың 13 маусымында лагерьдің тоғызыншы күні дәстүрлі таңғы жаттығулармен басталды. 2024 жылдың 13 маусымында лагерьдің тоғызыншы күні дәстүрлі таңғы жаттығулармен басталды.