📌12 маусымда 2023ж. № 30 мектеп-гимназияда 9 А, Б, В,Г,Д,Е,Ж сыныптарына арналған негізгі жалпы білім беретін мектептің курсы үшін аттестаттар беруге арналған салтанатты жиын өтті.Барлық түлектерге 9-сыныпты бітіргені туралы аттестаттар табыс етілді.
Арнайы үлгідегі негізгі орта мектепті бітіргені туралы куәлік:
1 Қожахмет Мүгілсім Мейрамқызы 9А
2 Оңдасын Гүлбану Ғалымжанқызы 9А
3 Кондрашева Дарья Валентиновна 9Б
4 Сейтенәлі Ақерке Ерболатқызы 9Б
5 Нұрпейіс Санерке Қанбекқызы 9Б
6 Тіленов Мирас Серікұлы 9Б
7 Манасбай Бейбарыс Елдарұлы 9Б
8 Сейдуәлі Әмина Мейірханқызы 9Б
9 Макситбекова Айшат Ахметовна 9Б
10 Антонова София Андреевна 9Г
Енді түлектер 10-сыныпқа түсу және оқуын жалғастыру немесе жаңа мамандықтарды игеру, колледжге түсу таңдауымен анықталатын болады.

📌12 июня в школе-гимназии № 30 состоялась торжественная линейка, посвящённая вручению аттестатов за курс основной общеобразовательной школы для 9 А, Б, В, Г, Д, Е, Ж классов. Всем выпускникам были вручены аттестаты об окончании 9 класса.: Свидетельство об окончании основной средней школы особого образца:
1 Қожахмет Мүгүлсім Мейрамқызы 9А
2 Ондасын Гулбану Галымжанқызы 9А
3 Кондрашева Дарья Валентиновна 9Б
4 Сейтеналы Ақерке Ерболатқызы 9Б
5 Нурпеис Сәнерке Қанбекқызы 9Б
6 Тленов Мирас Серикович 9Б
7 Манасбай Бейбарыс Елдарұлы 9Б
8 Сейдуәли Әмина Мейірханқызы 9В
9 Макситбекова Айшат Ахметовна 9В
10 Антонова София Андреевна 9Г
Теперь выпускники будут определяться с выбором поступать в 10 класс и продолжить учебу или осваивать новые профессии, поступать в колледж.

Видео:  https://www.instagram.com/reel/C8T18jCsn3K/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

12 маусымда 2023ж. № 30 мектеп-гимназияда 9 А, Б, В,Г,Д,Е,Ж сыныптарына арналған негізгі жалпы білім беретін мектептің курсы үшін аттестаттар беруге арналған салтанатты жиын өтті.Барлық түлектерге 9-сыныпты бітіргені туралы аттестаттар табыс етілді. 12 маусымда 2023ж. № 30 мектеп-гимназияда 9 А, Б, В,Г,Д,Е,Ж сыныптарына арналған негізгі жалпы білім беретін мектептің курсы үшін аттестаттар беруге арналған салтанатты жиын өтті.Барлық түлектерге 9-сыныпты бітіргені туралы аттестаттар табыс етілді.