📚📚📚 22.04.2024 ж. Дүниежүзілік кітап күніне орай 5-6 және 7-8 сынып оқушылары арасында READx форматында оқырмандар конференциясы өткізілді.
"READx" - бұл оқылған кітаптардың жаңа идеяларымен бөлісуге, оқуға және кітаптарға шабыт алуға арналған алаң! Формат оқуды насихаттаудың дәстүрлі және заманауи тәсілдерін біріктіреді.
Әрбір спикерге оқыған кітабын аудиторияға ұсынуға мүмкіндік берілді, дауыс беру арқылы Половченя Андрейдің 5-сыныптары арасында, 6-сыныптар арасында - Мамедов Руслан, 7-сыныптар арасында - Ергенбек Жасұлан , 8-сыныптар арасында Маканов Алихан анықталды!

📚📚📚 22.04.2024г. к Всемирному дню книги была проведена читательская конференция в формате READx среди учащихся 5-6 классов и 7-8 классов.
«READx» - это площадка, куда приходят поделиться свежими идеями из прочитанных книг, услышать и вдохновиться чтением и книгами! Формат объединяет в себе традиционные и современные подходы продвижения чтения.
Каждому спикеру была дана возможность представить прочитанную книгу аудитории, путем голосования были выявлены победители среди 5-х классов Половченя Андрей, среди 6-х классов- Мамедов Руслан, среди 7-х классов- Ергенбек Жасұлан , среди 8-х классов Маканов Алихан!

Видео: https://www.instagram.com/reel/C6Qt1vzLaXS/?igsh=ZG50Nmhncmd0ZjYw