🌱🌿🌳 — 27.04.2024 ж. «ТАЗА ҚАЗАҚСТАН»республикалық экологиялық акциясы аясында біздің мектептің педагогикалық ұжымы мен 8-11 сынып оқушылары жалпықалалық сенбілікке қатысты.

🌱🌿🌳 — В рамках республиканской экологической акции «ТАЗА ҚАЗАҚСТАН» 27.04.2024 г. Педагогический коллектив и учащиеся 8-11 классов нашей школы приняли участие в общегородском субботнике.

Видео: https://www.instagram.com/reel/C6QtsJNrR3X/?igsh=MWg5NHR3eTVrZ25qaA==

#akimat__astana
#астанақаласыныңбілімбасқармасы
#syndaramuratovnadauyeshova
#құндылықтарғанегізделгенбілімберу #астанақаласыныңәдістемелікорталығы #оқушыларұйымы #біртұтас_тәрбие #ұлттыққұндлықтар
#тазаАстана

@diucfv_orken
#тазаастана
#экоакцияастана

«ТАЗА ҚАЗАҚСТАН»республикалық экологиялық акциясы аясында біздің мектептің педагогикалық ұжымы мен 8-11 сынып оқушылары жалпықалалық сенбілікке қатысты. «ТАЗА ҚАЗАҚСТАН»республикалық экологиялық акциясы аясында біздің мектептің педагогикалық ұжымы мен 8-11 сынып оқушылары жалпықалалық сенбілікке қатысты.