ЭКО 8 МИНУТТЫҚ КІТАП ОҚУ

🌍🌎🌱🌏 ЭКО 8 МИНУТТЫҚ КІТАП ОҚУ

🌲🌳🍃 «TAZA KAZAKSTAN» республикалық экологиялық акциясы аясында №30 мектеп-гимназиясының кітапханасында экология және қалдықтарды қайта өңдеу тақырыбындағы мақалаларды талқылау өтті. Ойынның қорытындысын шығара отырып, оқушылар қалдықтарды қайта өңдеу және сұрыптау, қоршаған ортаның тазалығына әркімнің жауапкершілігі туралы көптеген пайдалы нәрселерді білгендерін атап өтті.

🌲🌳🍃 В рамках республиканской экологической акции “ТАЗА ҚАЗАҚСТАН” в библиотеке школы-гимназии №30 было проведено обсуждение статей на темы экологии, переработки отходов. Подводя итоги игры учащиеся отметили, что узнали много полезного о переработке и сортировке мусора, об ответственности каждого за чистоту окружающей среды.

#Астанақаласыбілімбасқармасы
#Әдістемелікорталық