📚📚📚 Ата-аналарды педагогикалық қолдау орталығының жұмысы аясында № 30 мектеп-гимназия кітапханасында "Біздің рухани құндылықтарымыз"атты іс-шара өткізілді. Кітапханашы Д.И. Ибтанова кітапханадағы өзгерістер, жаңа кітаптар, балалардың кітап қалауы туралы айтып берді. Директордың ТЖ жөніндегі орынбасары Г.И. Ногербек балаларда оқуды дамыту, ата-аналардың өздері кітаптарды оқу қажеттілігі туралы айтты. Ата-аналар оларды қандай кітаптар қызықтыратынын айтып, балалық шақтағы кітаптарын қуана еске алып, оқушыларымыздың қандай кітаптар оқитынын білді. Олар бірге осы кітаптарды балаларға сіңіретін рухани құндылықтарды атады және жазды. Содан кейін, ойын арқылы олар өздері үшін ең құнды және қымбат нәрсені анықтады. Іс-шара оң және ізгі ниет атмосферасында өтті.

📚📚📚 В рамках работы Центра педагогической поддержки родителей в библиотеке школы-гимназии №30 было проведено мероприятие «Наши духовные ценности». Библиотекарь Ибтанова Д.И.рассказала о преобразованиях в библиотеке, новинках книг, книжных предпочтениях детей. Зам.директора по ВР Ногербек Г.И. говорила о необходимости развития чтения у детей, чтения книг самими родителями, чтобы личным примером воспитывать в детях привычку читать. Родители рассказали, какие книги интересуют их, с удовольствием вспомнили свои книги детства, узнали, какие книги читают наши школьники. Вместе назвали и написали те духовные ценности, какие прививают детям эти книги. А после, с помощью игры, выявили самые ценное и дорогое для себя. Мероприятие прошло в атмосфере позитива и доброжелательности.

"Біздің рухани құндылықтарымыз"атты іс-шара / Мероприятие «Наши духовные ценности» "Біздің рухани құндылықтарымыз"атты іс-шара / Мероприятие «Наши духовные ценности»