💐💐💐💐 20.12.2023 оқу жылында № 30 мектеп-гимназиясында мектеп психологтары Г.К. Мякушко, Г. У. Темірболатова және 7 "В" сынып жетекшісі Д. А. Ибраева "Ойлар, сезімдер, мінез-құлық" тақырыбында тренинг өткізді.

Оқушылар эмоционалды саланы дамыту үшін бір-біріне деген сезімдерін анықтау және білдіру дағдыларын үйренді.

Тренинг барысында өмірдегі түрлі жағдайларға талдау жасалды. Ұжымды біріктіруге арналған жаттығу өткізді. "Тырнақ туралы астарлы әңгіме" бейнероликтері қаралды, онда оқушылар басқаларға зиян тигізетінін түсінді бұл жақсы емес. Келесі бейне " жанжалды жағдай. Ал өзін қалай дұрыс ұстау керек?"оқушылар жанжалды жағдайларда өзін ұстау керек екенін түсінді. Оқушылармен жағдайды талқылап, мінез-құлық дағдыларын қалыптастыруға және барабар мінез-құлықты қалыптастыруға үйренді. Оқушыларға ұсыныстар берілді.

💐💐💐 20.12.2023 учебного года в школе-гимназии № 30 психологами школы Мякушко Г.К., Темирболатовой Г.У., и классным руководителем 7 «В» Ибраевой Д.А., провели тренинг на тему: «Мысли, чувства, поведение» целью тренинга: повышение сплоченности класса.

Учащиеся учились навыкам определения и выражения чувств к друг другу развивать эмоциональною сферу.

В ходе тренинга проанализировали различные ситуации в жизни.  Провели упражнение на сплочения коллектива. Просмотрены видео ролики «Притча о гвоздях», где учащиеся поняли, что делать больно другому это не хорошо.  Следующий видео ролик «Конфликтная ситуация. А как правильно себя вести?», учащиеся осознали, что при конфликтных ситуациях вести себя нужно сдержано. Обсудили с учащимися ситуации и учились   вырабатывать навыки поведения и формировать адекватное поведения.  Были даны рекомендации учащимся.

whatsapp_image_2023-12-20_at_21.01.55.jpeg

whatsapp_image_2023-12-20_at_21.01.56.jpeg

whatsapp_image_2023-12-20_at_21.01.56_4.jpeg

whatsapp_image_2023-12-20_at_21.01.56_3.jpeg