1-сыныптарда ата-аналар жиналысын өткізу туралы ақпарат №30 мектеп – гимназиялар "Бірінші сынып оқушыларының ата-аналарына психологиялық көмек"

🍂🍁 19.09.2023 оқу жылында мектеп психологтары Г.К. Мякушко, Г. У. Тимербулатова 1-сынып оқушыларының ата-аналарына арналған ата-аналар жиналысы өткізілді. Жиналыс барысында психолог ата-аналарды 6-7 жас аралығындағы жас ерекшеліктері туралы таныстырды, мектепте бейімделу кезеңінде өзін қалай ұстау керектігі туралы кеңестер берілді. "Үш А" Заңымен таныстырылды-бейімделу, БЕЛСЕНДІЛІК, бедел. Сондай-ақ, ата-аналар "бірінші сынып оқушысының психологиялық жайлылығы" атты жадынама-кеңес алды. Отбасылық тәрбие институты ұсынған "әкем мені вальске шақыр" "Бақытты отбасы" отбасындағы қарым-қатынас туралы бейнероликтерді қарады.

Информация о проведение родительских собраний в 1-х классах школы – гимназии №30 «Психологическая помощь родителям первоклассников»

🍂🍁 19.09.2023 учебного года было проведено психологами школы Мякушко Г.К., Темербулатовой Г.У.  родительское собрание для родителей учащихся 1-х классов. В ходе собрания психолог познакомила родителей о возрастных особенностях 6-7 летнего возраста были даны рекомендации, советы как себя вести в период адаптации в школе. Познакомили с закон «Трех А» - АДАПТАЦИЯ, АКТИВНОСТЬТ, АВТОРИТЕТ.  Также родители получили памятки-совет «Психологический комфорт ребенка-первоклассника». Просмотрели видео ролики о взаимоотношением в семье «Папа пригласи меня на вальс» «Счастливая семья», предоставленным Институтом семейного Воспитания.

whatsapp_image_2023-09-25_at_19.15.38.jpeg

whatsapp_image_2023-09-25_at_19.15.38_1.jpeg

whatsapp_image_2023-09-25_at_19.15.38_2.jpeg

whatsapp_image_2023-09-25_at_19.15.39.jpeg