Торжественная линейка 22-23 / Салтанатты жиын 22-23

🔔 2023 жылдың 22 маусымында №30 мектеп-гимназия ауласында 11 сыныптарда аттестаттар табыстауға арналған салтанатты жиын өтті. Биылғы оқу жылында біздің мектеп "Алтын белгі" белгісінің 3 иегері Балғабаев Ернияз, Сәкенова Гүлназ, Әбдірахманова Дана шығарды. Сондай-ақ мектепті 6 оқушы Ерекше үлгідегі аттестатпен аяқтады: Барлыбаева Дильназ, Садыхан Дару, Сағынбай Сағым, Азиева Эмина, Әбдікәрімова Айымгүл,Гармашов Даниил. Біздің түлектерге сәт сапар! Сізге жаңа шыңдарды бағындыруды тілейміз!

🔔 22 июня 2023 года во дворе ШГ №30 состоялась торжественная линейка, посвященная вручению аттестатов в 11 классах. В этом учебном году наша школа выпустила 3 обладателей знака «Алтын белгі» Балғабаев Ернияз, Сакенова Гульназ, Абдрахманова Дана. Также закончили школу с аттестатом особого образца 6 учащихся: Барлыбаева Дильназ, Садыхан Дару, Сағынбай Сағым, Азиева Эмина, Абдыкаримова Айымгуль,Гармашов Даниил. В добрый путь наши выпускники! Желаем вам покорения новых вершин!

📹📷:

Торжественная линейка 22-23 / Салтанатты жиын 22-23 Торжественная линейка 22-23 / Салтанатты жиын 22-23