Торжественная линейка 22-23 / Салтанатты жиын 22-23

📚 16 маусымда 2023ж. №30 мектеп-гимназияда 9 А, Б, В,Г,Д,Е,Ж сыныптарына арналған негізгі жалпы білім беретін мектептің курсы үшін аттестаттар беруге арналған салтанатты жиын өтті. Үздік оқуы үшін ерекше үлгідегі аттестаттар 9 "А" сынып оқушыларына Әли Айше, Фазыл Санжар, Төлеубаева Нұрай, сондай-ақ 9 "Б" сынып оқушыларына Гагарина Елизавета, Иманбаева Адель, Ларионова Елизавета, Тойокина Айша табыс етілді. Барлық түлектерге 9-сыныпты бітіргені туралы аттестаттар табыс етілді, енді түлектер 10-сыныпқа түсу және оқуын жалғастыру немесе жаңа мамандықтарды игеру, колледжге түсу таңдауымен анықталатын болады.

📚 16 июня в школе-гимназии №30 состоялась торжественная линейка, посвящённая вручению аттестатов за курс основной общеобразовательной школы для 9 А, Б, В, Г, Д, Е, Ж классов. Аттестаты особого образца за отличную учебу были вручены ученикам 9 «А» класса Али Айше, Фазыл Санжару, Тулеубаевой Нурай, а также ученицам 9 «Б» класса Гагариной Елизавете, Иманбаевой Адель, Ларионовой Елизавете, Тоекиной Аише. Всем выпускникам были вручены аттестаты об окончании 9 класса, теперь выпускники будут определяться с выбором поступать в 10 класс и продолжить учебу или осваивать новые профессии, поступать в колледж.

📹📷:

Торжественная линейка 22-23 / Салтанатты жиын 22-23 Торжественная линейка 22-23 / Салтанатты жиын 22-23