«Менің кітап кейіпкерлерім» атты кітап – бөбектер сайысы 2 "В"

📚 В рамках проекта "Читающая школа" во 2 В классе прошел конкурс книжек - малышек "Мои книжные герои". Дети делились в них впечатлениями о прочитанных произведениях, определяли основную мысль, давали оценку поступкам героев. Работы детей были изучены заведующей библиотекой школы Ибтаевой Диной Истаевной и отмечены грамотами и ценными подарками.
Классный руководитель Смагулова Айна Елюбаевна

📚 «Оқу мектебі» жобасы аясында 2 "В" сыныбында «Менің кітап кейіпкерлерім» атты кітап – бөбектер сайысы өтті. Балалар олардағы оқылған шығармалардан алған әсерлерімен бөлісіп, негізгі ойды анықтап, кейіпкерлердің іс-әрекетіне баға берді. Балалардың шығармаларын мектеп кітапханасының меңгерушісі Ибтаева Дина Истаевна тыңдап, мақтау қағаздарымен және бағалы сыйлықтармен марапаттады.

Сынып жетекшісі Смагулова Айна Елюбаевна

Видео: https://www.instagram.com/p/CryS1qbIFZx/?utm_source=ig_web_copy_link

whatsapp_image_2023-05-03_at_21.23.22.jpeg

«Менің кітап кейіпкерлерім» атты кітап – бөбектер сайысы 2 "В" «Менің кітап кейіпкерлерім» атты кітап – бөбектер сайысы 2 "В"