Экскурсия «Ваш выбор» / «Сенің таңдауың» экскурсия

Астана қаласы әкімдігінің «Әдістемелік орталығы» МКҚК 2023 жылғы 5сәуір -27 сәуір күндері аралығында «КӘСІПТІК БІЛІМ ЖӘНЕ БИЗНЕС: ӘРІПТЕСТЕРДІҢ ДИАЛОГЫ» қалалық форумы өткізілді және форум аясында Астана қаласы колледжерінің базаларында «Сенің таңдауың» экскурсиялары ұйымдастырылды. Осыған орай,30 мектеп-гимназиясы 9 Е,Ж сынып оқушыларымен МКҚК «Қоғамдық тамақтандыру және қызмет көрсету колледжі», Астана халықаралық университетінің педагогикалық колледжі, МКҚК «Құрылыс-техникалық колледжі» ғимараттарына саяхат жасадық. Оқушылар акт залында колледж ұстаздарымен танысып, практикалық сабақтар өтетін сыныптары мен базаларын аралап,танысып, өздерін қықтырған сұрақтарын қойып, жауаптарын алды.

С 5 по 27 апреля 2023 года в «Методическом центре» акимата города Астаны прошел городской форум «ПРОФЕССИОНАЛЬНОЕ ОБРАЗОВАНИЕ И БИЗНЕС: ДИАЛОГ ПАРТНЕРОВ», в рамках которого были организованы экскурсии на базе колледжей города Астаны на тему: «Ваш выбор». По этому поводу учащиеся 30 школы-гимназии, 9Е,Ж классов совершили экскурсию по корпусам ГККП «Колледж общественного питания и сервиса», Педагогический колледж международного университета Астана, ГККП «Строительно-технический колледж» . Учащиеся познакомились с преподавателями колледжа в актовом зале, посетили базы учебных аудиторий, где проходят практические занятия, познакомились с ними, задавали интересующие вопросы и получили исчерпывающие ответы.

whatsapp_image_2023-04-26_at_12.58.15.jpeg

whatsapp_image_2023-04-26_at_12.58.15_1.jpeg

whatsapp_image_2023-04-26_at_12.58.16.jpeg

whatsapp_image_2023-04-26_at_12.58.16_1.jpeg