Кітаптарға бейне шолу: «Қасым Қайсенов - 105 жас»

«Оқуға құштар мектеп» жобасы аясында жазушы, Ұлы Отан соғысына партизан қозғалысына қатысушы Қасым Қайсеновтің 105 жылдығына орай №30 мектеп-гимназиясының кітапханасы жазушының өмірбаяны мен шығармашылығына арналған бейнеролик ұсынады.

Видеообзор книг: «Касым Кайсенов – 105 лет»

В рамках проекта «Оқуға құштар мектеп», в честь 105 –летия писателя, участника партизанского движения в Великой Отечественной войне Касыма Кайсенова библиотека школы-гимназии №30 предлагает видеоролик по биографии и творчеству этого писателя.

Видео: https://www.instagram.com/reel/Crc8yo8rJa3/?utm_source=ig_web_copy_link

#әдістемелікорталық
#методическийцентр
#ОқуғаҚұштарМектеп