«Оқуға құштар мектеп» жоба / Проект «Читающая школа»

«Оқуға құштар мектеп» жобасы аясында және оқушыларды кітап оқуға белсенді тарту📚, сыни тұрғыдан ойлау, шығармашылық қабілеттерін дамыту мақсатында №30 мектеп-гимназиясының кітапханасы 9-11 сынып оқушылары арасында «Кітап – жанымның достары!» атты фото- және бейне байқауын өткізед.
Бүгін сіздердің назарларыңызға алғашқы жұмысты ұсынамыз - 9 в сынып оқушыларының керемет бейнеролигі.

В рамках проекта «Читающая школа" и в целях активного привлечения учащихся к чтению книг📚, развития критического мышления, креативных навыков библиотека школы-гимназии №30 проводит среди учащихся 9-11 классов конкурс фото-, видеороликов: «Книги – друзья души моей!». Сегодня представляем вашему вниманию первую работу – замечательный видеоролик учащихся 9 в класса.

Видеоhttps://www.instagram.com/reel/CqpGZqUowtm/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

#әдістемелікорталық
#методическийцентр
#ОқуғаҚұштарМектеп