#12junezhazgydemalys

📌12.06.2024 г. восьмой день лагеря начался с традиционной утренней зарядки. После учащиеся пришкольного лагеря поехали на экскурсию по ЭКСПО. Дети посетили такие локации как «Астана будущего», «Энергия космоса», «Энергия солнца», «Энергия ветра», «Энергия биомассы», «Энергия воды», «Кинетическая энергия» и «Национальный павильон».

#12junezhazgydemalys

📌2024 жылдың 12 маусымында лагерьдің сегізінші күні дәстүрлі таңғы жаттығулармен басталды. Одан кейін лагерь оқушылары ЭКСПО-ға экскурсияға барды. Ол жерде “Болашақ энергиясы” мұражайын тамашалады.

Видео: https://www.instagram.com/reel/C8HcZLOIONv/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

2024 жылдың 12 маусымында лагерьдің сегізінші күні дәстүрлі таңғы жаттығулармен басталды. Одан кейін лагерь оқушылары ЭКСПО-ға экскурсияға барды. Ол жерде “Болашақ энергиясы” мұражайын тамашалады. 2024 жылдың 12 маусымында лагерьдің сегізінші күні дәстүрлі таңғы жаттығулармен басталды. Одан кейін лагерь оқушылары ЭКСПО-ға экскурсияға барды. Ол жерде “Болашақ энергиясы” мұражайын тамашалады.