#жазғылагерь2024
@bilimastana
@astana_daryny
@oqu_agartu_ministrligi

📌Бүгін, Әкелер күні орай 12.06.2024 ж. № 22 мектеп базасында №22 және №30 мектеп - гимназиялар арасында волейболдан спорттық ойын ұйымдастырылып, өткізілді. Іс-шараға мектеп әкелері белсенді қатысты. Волейбол - ең көп таралған ойындардың бірі, ойын ережелерінің қарапайымдылығы мен жабдықтың қарапайымдылығына негізделген жоғары эмоционалдылық пен қол жетімділікке ие. Бұл волейболды барлық жастағы адамдар үшін қол жетімді ойынға айналдырады. Эмоциялар, керемет көңіл-күй және спорттық демалыс, бұл жарыстың барлық қатысушыларын марапаттады.
📌В день празднования Әкелер күні-День отца, сегодня 12.06.2024г. на базе школы №22 была организована и проведена спортивная игра по волейболу среди школ- гимназий №22 и №30. В мероприятии активное участие приняли отцы школ. Волейбол – одна из наиболее распространенных игр, отличается высокой эмоциональностью и доступностью, основанной на простоте правил игры и несложности оборудования. Это делает волейбол игрой, доступной для людей всех возрастов. Море эмоций, отличное настроение и спортивный отдых, вот чем наградила школа всех участников соревнований.

Видео:  https://www.instagram.com/reel/C8HMtgkoTIR/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

Әкелер күні орай 12.06.2024 ж. № 22 мектеп базасында №22 және №30 мектеп - гимназиялар арасында волейболдан спорттық ойын ұйымдастырылып, өткізілді. Әкелер күні орай 12.06.2024 ж. № 22 мектеп базасында №22 және №30 мектеп - гимназиялар арасында волейболдан спорттық ойын ұйымдастырылып, өткізілді.