11 маусым – «Көңілді балақай» мектеп жанындағы лагерде жетінші күн.

#zhazgydemalys2024
📌Бүгін 11 маусым – «Көңілді балақай» мектеп жанындағы лагерде жетінші күн. Таңертеңгілік дәстүрлі таңғы жаттығумен басталды. Одан кейін балалар «Евразия» кинотеатрына барып, «Супер құстар» мультфильмін тамашалады 🎥 Балаларға мультфильм қатты ұнады, өйткені ол арқылы бала мінез-құлық үлгілерін, әрекет ету әдістерін үйренеді, өз бетінше жетуге үйренеді.
📌 Сегодня 11 июня - седьмой день в пришкольном лагере “Көңілді балақай». Утро начался с традиционной утренней разминки. Затем дети посетили кинотеатр Евразия, где с удовольствием посмотрели мультфильм «Супер пташки» 🎥 Детям очень понравился мультфильм, так как через него ребёнок усваивает модели поведения, способы действий, учится тому, как можно добиться своего.

Видео: https://www.instagram.com/reel/C8Gf2w2old-/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

11 маусым – «Көңілді балақай» мектеп жанындағы лагерде жетінші күн. 11 маусым – «Көңілді балақай» мектеп жанындағы лагерде жетінші күн.