«Көңілді балақай» мектеп жанындағы лагер / Пришкольный лагерь “Көңілді балақай”

🌟 Бастауыш сынып оқушыларын «Көңілді балақай» мектеп жанындағы лагерге шақырамыз!🌟

Күні: 1 маусым 3 - 14 маусым және 2 маусым 17 - 28 маусым
Мекенжайы: Петрова 11 «No30 мектеп – гимназия»

Лагерь бағдарламасына көптеген жарқын, қызықты және есте қаларлық оқиғалар кіреді: кинотеатрларға, мұражайларға, театрларға, планетарийлерге, цирктерге бару, ашық аспан астындағы пикниктер, оқу шеберлік сабақтары, отты дискотекалар және т.б.

Бұл лагерь сіздің балаңыз үшін жай ғана демалыс емес. Бұл жеке өсу, командалық жұмыс және өмір бойына есте қалатын естеліктер жасау үшін тамаша мүмкіндік. Келіңіздер! Қызықты көріңіздер!

whatsapp_image_2024-05-30_at_12.12.36.jpeg

🌟 Приглашаем учащихся начальной школы в пришкольный лагерь “Көңілді балақай”!🌟

Даты: 1 сезон с 3 - 14 июня и 2 сезон с 17 - 28 июня
Адрес: Петрова 11 "Школа - гимназия №30"

В программе лагеря много ярких, интересных и запоминающихся мероприятий: посещение кинотеатров, музеев, театров, планетария, цирка, пикники на свежем воздухе, познавательные мастер - классы, зажигательные дискотеки и многое другое.

Этот лагерь не просто отдых для вашего ребенка. Это отличная возможность для личностного роста, командной работы и создания воспоминаний, которые будут длиться всю жизнь. Приходите! Будет интересно!

whatsapp_image_2024-05-30_at_12.12.35.jpeg

«Көңілді балақай» мектеп жанындағы лагер / Пришкольный лагерь “Көңілді балақай” «Көңілді балақай» мектеп жанындағы лагер / Пришкольный лагерь “Көңілді балақай”