Кітапхана / Библиотека

Тағы бір оқу жылы аяқталды. Балалар жыл бойы оқулықтарды пайдаланып оқиды, енді оларды кітапханаға қайтару немесе басқа сыныпқа беру қажет. Оқулықтар білім беріп, оларға ұқыпты қарауға лайық болды. №30 мектеп-гимназиясының оқушылары қажет болған жағдайда оқулықтарын тапсырар алдында, өшіргішпен белгілерді алып тастап, парақтарын желімдеп, дұрыс күйге келтіреді.
Осылайша, олар кітап пен мектеп мүлкіне жауапкершілікпен қарауды үйренеді.
Закончился очередной учебный год. Весь год дети учились по учебникам, которые теперь нужно сдать в библиотеку или передать другому классу. Учебники давали знания и заслужили бережного к ним отношения. Учащиеся школы-гимназии №30 перед сдачей приводят, при необходимости, учебники в надлежащее состояние, удаляя помарки стеркой, подклеивая листочки. Таким образом, они учатся ответственно относится к книгам, к школьному имуществу.

#АстанаБілімБасқармасы
#ОқуғаҚұштарМектеп