📖📖📖 Халықаралық кітап және авторлық құқық күні және «Қызықты кітап» акциясы аясында №30 мектеп-гимназиясының кітапханасы 3а сынып оқушылары арасында «Әдеби мозаика» атты кітапханалық іс-шарасын өткізді. Балалар Ы.Алтынсаринның әңгімелерді және «Жамандық неден болады?» ертегісін алдын ала оқыды, барлық тапсырмаларды сәтті орындады: кейіпкерлерге сипаттама берді, мақал-мәтелдердің жалғасын тапты, жануарлардың суреттерін дұрыс орналастырды, бір сөйлемнен әңгімелер тапты. Тапсырмалар оқу сауаттылығын дамытуға және оқуға деген қызығушылықты оятуға бағытталды.

📖📖📖 В рамках международного Дня книги и авторского права и акции «Қызықты кітап» библиотекой школы-гимназии №30 проведено библиотечное мероприятие Литературная мозаика» для учащихся 3а класса. Дети заранее прочли рассказы И.Алтынсарина и сказку «Жамандық неден болады?» и с успехом выполнили все задания: дали характеристику персонажей, нашли продолжение пословиц, правильно расположили картинки животных, угадали рассказы по одному предложению. Задания были направлены на развитие читательской грамотности, привитие интереса к чтению.

Видео: https://www.instagram.com/reel/C544tVdiYps/?igsh=MTVzOXZjcXhwZzU4OA==

#Астанақаласыбілімбасқармасы
#Әдістемелікорталық
#ШкольныйбиблиотекагАстана
#Қызықтыкітапакциясы
#Оқуғақұштармектеп

3а сынып оқушылары арасында «Әдеби мозаика» атты кітапханалық іс-шарасын өткізді. 3а сынып оқушылары арасында «Әдеби мозаика» атты кітапханалық іс-шарасын өткізді.