🌿🌿🌿 «Менің бауырым» республикалық жобасы аясында 16.04.2024 ж. Еуразия университетінің еріктілері № 30 МГ 6-сыныптарында «Достық күші» жанжалдарын шешу бойынша тренинг өткізді. Бұл іс-шара «Мінез-құлық және қарым-қатынас мәдениеті» онкүндігіне орайластырылды, еріктілер мен оқушылар жанжалдың алдын алу бойынша проблемалық жағдайларды түсінуге, себептерді, шешу жолдарын іздеуге және қорытынды жасауға тырысты.

🌿🌿🌿 В рамках республиканского проекта «Менің бауырым» 16.04.2024г. волонтерами Евразийского университета в 6-х классах ШГ № 30 было проведен тренинг по разрешению конфликтов «Сила дружбы». Данное мероприятие было приурочено к декаде «Культура поведения и общения» волонтеры и учащиеся вместе пытались разобраться в проблемных ситуациях по предотвращению конфликта, искали причины, пути решения и делали выводы.

6-сыныптарында «Достық күші» жанжалдарын шешу бойынша тренинг өткізді / в 6-х классах ШГ № 30 было проведен тренинг по разрешению конфликтов «Сила дружбы». 6-сыныптарында «Достық күші» жанжалдарын шешу бойынша тренинг өткізді / в 6-х классах ШГ № 30 было проведен тренинг по разрешению конфликтов «Сила дружбы».