Балалардан агрессивті мінез-құлқы / Агрессивное поведение детей

• Қазір балалардан агрессивті мінез-құлқы өте көп байқаймыз және неге бұлай болады? Балалардың агрессивті мінез-құлқы-бұл "көмекке шақыру" және назар аударудың өзіндік әдісі. Мұндай балалар сүйіспеншілікке, түсіністік пен қабылдауға мұқтаж екенін "білдіреді". Агрессия арқылы ол ішкі ыңғайсыздықты сезінетінін, өзін қабылдамағанын және ұмытылғанын сезінеді.

• Сейчас очень много встречается агрессивное поведение детей, а почему так происходит? Агрессивное поведение детей – это «крик о помощи» и своеобразный метод привлечения внимания. Такой ребёнок «сигнализирует» о том, что он нуждается в любви и ласке, понимании и принятии. С помощью агрессии он даёт понять, что испытывает внутренний дискомфорт, что чувствует себя отверженным и забытым.

Скачать файл: агрессивный_ребенок_консультация_родителям.pdf

Балалардан агрессивті мінез-құлқы / Агрессивное поведение детей Балалардан агрессивті мінез-құлқы / Агрессивное поведение детей