Чтение по кругу / Шеңберде оқу

Оқу сауаттылығын дамытуға арналған кітапханалық іс-шара.
Шеңберде оқу

📚 «Оқуға күштер мектеп» жобасы аясында №30 гимназия кітапханасында «Шеңберде оқу» (оқу сауаттылығын дамыту әдістерінің бірі).іс-шарасы өтіп, пікірталасқа ұласты. 9 ж сынып оқушылары (сынып жетекшісі Ажданова Айнұр Шукрадиновна) А.Измайловтың "0:1" әңгімесін қызығушылықпен оқып, өз мамандығы мен жолын таңдаудың қиындығы туралы ой қозғады. "Таңдау сіздікі" ойыны балаларды біздің құндылықтарымыз туралы ойлауға мәжбүр етті. Іс-шара соңында оқушылар "8 минуттық оқу"жобасы бойынша оқуға арналған кітаптарды таңдады

Библиотечное мероприятие по развитию читательской грамотности.
Чтение по кругу

📚 В рамках проекта «Оқуға құштар мектеп» в библиотеке школы-гимназии №30 было проведено мероприятие «Чтение по кругу» с последующим обсуждением (один из приемов развития читательской грамотности). Учащиеся 9 ж класс (кл.руководитель Ажданова Айнур Шукрадиновна) с интересом прочли рассказ А.Измайлова «0:1», порассуждали о сложности выбора своей профессии и своей дороги. Игра «Выбор за тобой» заставила ребят задуматься о наших ценностях. По завершении мероприятия школьники выбрали книги для чтения по проекту «8-минутное чтение».

#8minutoku
#АстанаБілімБасқармасы