#8минуттықоқу #8минутчтения

📚📚📚 "Чтение хороших книг — это разговор с самыми лучшими людьми прошедших времен, и притом такой разговор, когда они сообщают нам лучшие свои мысли".
Вы знали, что всего 8 минут чтения любимой книги могут невероятно повлиять на ваш день в школе? Не верите? Давайте разберёмся!
Исследования показывают, что чтение художественной литературы перед уроками:
1. Улучшает концентрацию: Расслабляющее чтение помогает сосредоточиться перед началом уроков, делая учеников более внимательными и готовыми к обучению.
2. Развивает воображение и языковые навыки: Книги позволяют погрузиться в мир фантазии, расширяя словарный запас и развивая креативное мышление.
3. Снижает стресс: Погружение в увлекательную историю перед уроками снижает уровень стресса, помогая лучше справляться с учебными заданиями.
Для этого в нашей школе стартовал проект «8 минутное чтение», это небольшое упражнение принесёт огромную пользу в школьной жизни учащихся!
Какие книги любят ваши дети? Поделитесь своими впечатлениями!
Классный руководитель: Ибраимова Б.М.

#8минуттықоқу #8минутчтения

📚📚📚 «Жақсы кітаптарды оқу - бұл өткен заманның ең жақсы адамдарымен тіл табысу, сонымен қатар олар бізге ең жақсы ойларын жеткізе білдіруі».
Сіз өзіңіздің сүйікті кітабыңызды оқудың бар болғаны 8 минуты мектептегі күніңізге керемет әсер ететінін білесіз бе? Маған сенбейсіз бе? Оны анықтап алайық!
Зерттеулер көрсеткендей, сабақ алдында көркем әдебиет оқу:
1. Зейінді жақсартады: Сабақ басталар алдында оқушылардың зейінін шоғырландырып, ойлау қабілеттерін және оқуға дайын болуына ықпал етеді.
2. Қиял мен тіл байлығын дамытады: Оқушылар кітап оқу арқылы қиял әлеміне еніп, сөздік қорларын кеңейтіп, шығармашылық ойларын дамытады.
3. Жүйке жүйесін қалыпқа келтіреді: Сабақ алдындағы көңілді әңгіме, оқушылардың жүйке жүйесін қалыпқа келтіріп, оқу тапсырмаларын жақсы орындауға көмектеседі.
Осы мақсатта мектебімізде «8 минуттық оқу» жобасы іске қосылды, бұл шағын жаттығу оқушылардың мектеп өміріне үлкен пайда әкеледі!
Сіздің балаларыңыз қандай кітаптарды жақсы көреді? Өз әсерлеріңізбен бөлісіңіз!
Сынып жетекшісі: Ибраимова Б.М.

#8минуттықоқу #8минутчтения #8минуттықоқу #8минутчтения