4 "Б" и 4 "Г" - Республика күніне арналған кітапханалық іс-шара.

⭐ Республика күніне арналған кітапханалық іс-шара.
"Оқуға құштар мектеп" жобасы аясында республика күнін мерекелеу құрметіне №30 мектеп-гимназиясының кітапханасында 4б және 4г сынып оқушыларына арналған іс-шара өткізілді.
Іс-шарада балалар осы күннің біздің халқымыз үшін маңыздылығы туралы білді. Балалар Қазақстан тарихы туралы викториналық сұрақтарға белсенді жауап берді, "Лото" ойынының көмегімен - Республиканың рәміздері, халқымыздың әдет-ғұрыптары мен салт-дәстүрлері туралы, "жұп тап" ойынын ойнай отырып-маңызды мемлекеттік мерекелерді еске алды. Балалар Республика күніне арналған постер жасауға шығармашылық көзқараспен қарады. Іс-шара оқушыларға ұнады.

⭐ В рамках проекта «Оқуға құштар мектеп», в честь празднования Дня Республики в библиотеке школы-гимназии №30 было проведено мероприятие для учащихся 4 б и 4 г классов.
На мероприятии ребятам узнали о значимости этого дня для нашего народа. Дети активно отвечали на вопросы викторины об истории Казахстана, с помощью игры «Лото» - о символах Республики, обычаях и традициях нашего народа, играя в «Найди пару» -вспомнили значимые государственные праздники. Ребята творчески подошли к созданию постеров ко Дню Республики. Мероприятие школьникам понравилось.

#bilimastana
#astana_adistemelik_ortalyg
#ОқуғаҚұштарMектеп
#ШкольныеБиблиотекигАстана

4 "Б" и 4 "Г" - Республика күніне арналған кітапханалық іс-шара. 4 "Б" и 4 "Г" - Республика күніне арналған кітапханалық іс-шара.