Декада начальной школы / Бастауыш сыныптар онкүндігі

🍁 🍂 Уважаемые коллеги, 2 октября стартует декада начальной школы. Вас ждут интересные и познавательные мероприятия, интерактивные уроки, инновационные мастер-классы. На 1 этаже школы вы можете ознакомиться с планом мероприятий, на 2 и 3 этажах проходит выставка макетов "Моя столица -город мечты", приуроченная ко Дню Республики Казахстан. Также вашему вниманию представлена детская электронная библиотека и нейро- гимнастические упражнения для младшего школьного возраста.

🍁 🍂 Құрметті әріптестер, 2 қазаннан бастап бастауыш сыныптар онкүндігі басталады. Сізді қызықты және танымдық іс-шаралар, интерактивті сабақтар, инновациялық шеберлік сыныптары күтеді. Мектептің 1 қабатында сіз іс-шаралар жоспарымен таныса аласыз, 2 және 3 қабаттарда Қазақстан Республикасы күніне арналған "Астана арман қала" тақырыбында макеттер көрмесі өтеді. Сондай - ақ, Сіздердің назарларыңызға балалар электронды кітапханасы және бастауыш мектеп жасына арналған нейро-гимнастикалық жаттығулар ұсынылады.

Декада начальной школы / Бастауыш сыныптар онкүндігі Декада начальной школы / Бастауыш сыныптар онкүндігі