🍁 🍂  2 октября был проведен классный час для 10В класса на тему «Учителя – герои наших дней, участники великого сраженья за наших подрастающих детей…». День учителя — это специальный день, когда ученики могут выразить благодарность своим учителям за их труд и заботу. Они могут узнать, что это важный праздник, когда учителей поздравляют и дарят подарки, чтобы показать свою признательность за знания и опыт, которые они передают.

🍁 🍂 2 қазан күні 10В сыныбында «Ұстаздар – біздің күндердің қаһармандары, өсіп келе жатқан балаларымыз үшін ұлы шайқасқа қатысушылар...» тақырыбында сынып сағаты өтті. Ұстаздар күні – студенттер ұстаздарына еңбегі мен қамқорлығы үшін алғыс білдіретін ерекше күн. Олар мұғалімдерді құттықтап, берген білімдері мен тәжірибесіне ризашылықтарын білдіру үшін сыйлықтар берілгенде маңызды мереке екенін білуі мүмкін.

whatsapp_image_2023-10-02_at_22.38.23_1.jpeg

whatsapp_image_2023-10-02_at_22.38.23.jpeg

10 "В" - «Ұстаздар – біздің күндердің қаһармандары, өсіп келе жатқан балаларымыз үшін ұлы шайқасқа қатысушылар...» 10 "В" - «Ұстаздар – біздің күндердің қаһармандары, өсіп келе жатқан балаларымыз үшін ұлы шайқасқа қатысушылар...»