Кітапханамен танысу \ Знакомство с библиотекой

Кітапханамен танысу

Кітап оқуға деген қызығушылықты қалыптастыру мақсатында 1Г сынып оқушылары (сынып жетекшісі Б.Т. Мұханбетжанова) мектеп кітапханасымен танысты. Балалар қандай кітаптар бар, кітапханада өзін қалай ұстау керек, кітаптармен қалай жұмыс істеу керек, кітапханаға жазылу ережелері туралы білді, "абонемент", "формуляр"ұғымдарын игерді. Бірінші сынып оқушылары оқиғаны үлкен қызығушылықпен тыңдап, біздің кітапханада сақталған қызықты және әдемі кітаптарды қарастырды.

Знакомство с библиотекой

С целью формирования интереса к книгам, к чтению было проведено знакомство учеников 1г класса (классный руководитель Муханбетжанова Б.Т.) с библиотекой школы. Ребята узнали о том, какие бывают книги, как нужно себя вести в библиотеке, как обращаться с книгами, о правилах записи в библиотеку, освоили понятия «абонемент», «формуляр». Первоклассники с большим интересом слушали рассказ и рассматривали увлекательные и красивые книги, которые хранятся в нашей библиотеке.

#ОқуғаҚұштарМектеп

#ӘдістемелікОрталық

#АстанаБілімБасқармасы

1.jpeg