9 "Ж" - «Тепло семейного очага»

🔰🔰🔰
Қыркүйектің 11 жұлдызында тәрбие жұмысының жоспарына сәйкес 9 Ж сыныбында «Отбасының жылуы» тақырыбында сынып сағаты өтті. ❇️Сынып сағаты оқушылардың бойында отбасы жылуы неге байланысты, бір-біріне құрмет, қамқор болатын отбасы туралы түсінік қалыптастыру мақсатында өткізілді. Сонымен қатар, өз халқының салт-дәстүрі мен мәдениетін құрметтеуге үйрету.
❇️Сынып сағаты «Әзілмен және байыпты» викторинасымен басталды, онда сынып жетекшісі Ажданова Айнур Шукрадиновна балаларға отбасы, отбасы құндылықтары туралы сұрақтарға жауап беруді ұсынды, оған балалар қызығушылықпен жауап берді! Балалар отбасылық ошақтың жылуы неге байланысты, салт-дәстүр, қарым-қатынас, еңбек, денсаулық, сұлулық, достық, түсіністік, сондай-ақ бір-біріне деген сыйластықтың маңыздылығын айтып кетті. ❇️Сынып сағаты қызықты тренингпен аяқталды, балаларға алақандарын сызып, ризашылығын білдіргісі келген бес отбасы мүшесін, достарын немесе өмірде бейтаныс адамдарды жазуға ұсынылды.

🔰🔰🔰
11 сентября согласно плану воспитательной работы в 9 Ж классе было проведен классный час на тему «Тепло семейного очага». Классный час проводился с целью  формирования у обучающихся представления о семье, как о людях, которые любят друг друга, заботятся друг о друге; положительного отношения, уважения к традициям и культуре своего народа.
✳️Классный час начался с викторины «В шутку и в серьез», где детям классный руководитель Ажданова Айнур Шукрадиновна предлагала отвечать вопросы о семье, о семейных ценностях, на что дети с удовольствием отвечали!
✳️Дети рассуждали о том, что может сделать теплым семейный очаг, они говорили о традициях, взаимоотношениях, труде, здоровье, красоте, дружбе, понимание, а также об уважение к друг другу.
✳️Классный час закончился интересным тренингом, детям предлагалось очертить свою ладонь и написать пять членов семьи или друзей, или совсем чужих людей, которым они благодарны в жизни.

whatsapp_image_2023-09-13_at_20.37.41_1.jpeg

whatsapp_image_2023-09-13_at_20.37.41.jpeg

whatsapp_image_2023-09-13_at_20.37.40_1.jpeg

whatsapp_image_2023-09-13_at_20.37.40.jpeg