Пришкольный лагерь "Көңілді балақай" / Мектепішілік лагері "Көңілді балақай"

🙂 15 маусым мектеп жанындағы “Көңілді балақай” лагерінде 8 күн өтті. Таңертең балаларды Есіл өзенінің жағасындағы ойын алаңында көңілді жаттығулардан, қызықты ойындардан басталды. Әсем күлкі, әсерлі ойындар 6 жасақтың балаларын бір тату топқа жинады. Кейін бүлдіршіндер қуыршақ театрына барды. "Қоян қалай ересек болды" ертегісін көрмес бұрын, балалар театр залында ойнады, биледі, театр қызықты және әдемі декорациялармен безендірілген. Балалар әсерлі көңіл-күймен үйге қайтты.

🙂 15 июня прошел 8 день в пришкольном лагере. Утро началось с бодрой зарядки, что настроило детей на веселое посещение детской площадки на берегу реки Ишим. Звонкий смех, игры сплотили детей 6 отрядов в одну дружную команду. Вдоволь наигравшись дети посетили театр кукол. Перед просмотром сказки "Как зайчик взрослым стал", дети играли, танцевали в театральном холле, который украшен интересными и красивыми декорациями. Очередной день отдыха в лагере прошел увлекательно.

#летовдопобразовании2023, #жаз_қосымшабілімберу2023, #Zhazqosymshabilim2023

📹📷:

Пришкольный лагерь "Көңілді балақай" / Мектепішілік лагері "Көңілді балақай" Пришкольный лагерь "Көңілді балақай" / Мектепішілік лагері "Көңілді балақай"