Пришкольный лагерь "Көңілді балақай" / Мектепішілік лагері "Көңілді балақай"

🙂 14 маусым, жазғы сауықтыру лагерінің 7 күні таңертеңгі жаттығудан басталды. Балалар жақсы көңіл-күймен зарядталды . Бүгін Ұлттық мұражайға баратын күн. Балалар Қазақстанның мәдениетімен, тарихымен, дамуымен танысты . Экскурсия қызықты, танымды өтті. Балалар көптеген жаңа және қызықты нәрселерді білді. Күн ашық ауада қызықты ойындармен аяқталды.

🙂 14 июня , 7 день летнего оздоровительного лагеря начался с утренней зарядки. Дети зарядились весёлым настроением . Сегодня день посещения Национального музея. Дети познакомились с культурой, историей , развитием Казахстана . Экскурсия прошла увлекательно , познавательно. Дети узнали много нового и интересного. Завершился день подвижными играми на свежем воздухе.

#летовдопобразовании2023, #жаз_қосымшабілімберу2023, #Zhazqosymshabilim2023

📹📷:

Пришкольный лагерь "Көңілді балақай" / Мектепішілік лагері "Көңілді балақай" Пришкольный лагерь "Көңілді балақай" / Мектепішілік лагері "Көңілді балақай"