5 апреля в ШГ № 30 среди 1-11 классов стартовала республиканская акция «Безопасные окна» на уроках была проведена информационная минутка (5 мин.), разъяснительная работа по профилактике несчастных случаев, выпадению из окна детей и подростков.

⚠️ Среди родителей начальной школы 06.04.2023г. был объявлен челендж по профилактике травматизма и несчастных случаев, подготовлены видеоролики.

5 сәуірде №30 мектеп-гимназиясында 1-11 сыныптар арасында республикалық «Қауіпсіз терезелер» акциясы сабақтарда, ақпараттық минут (5 минут) басталды, жазатайым оқиғалардың, апаттардың алдын алу бойынша балалар мен жасөспірімдер түсіндіру жұмыстары жүргізілді.

⚠️ Бастауыш сынып ата-аналары арасында 06.04.2023 ж. жарақаттар мен жазатайым оқиғалардың алдын алуға шақыру жарияланып, бейнероликтер дайындалды.

Видеоhttps://www.instagram.com/p/Cra2d2CsrH0/?utm_source=ig_web_copy_link

Республиканская акция «Безопасные окна» / Республикалық «Қауіпсіз терезелер» акциясы Республиканская акция «Безопасные окна» / Республикалық «Қауіпсіз терезелер» акциясы